تاریخ انتشار : جمعه 18 خرداد 1403 - 16:30
کد خبر : 7517

فرنگی کاران ایران حریفان خود را شناختند/ آغاز رقابت های رنکینگ مجارستان از ظهر فردا

فرنگی کاران ایران حریفان خود را شناختند/ آغاز رقابت های رنکینگ مجارستان از ظهر فردا
قرعه کشی رقابت های کشتی فرنگی جام امره پولیاک و وارگا یانوس مجارستان و رنکینگ اتحادیه جهانی کشتی از فردا و به مدت 2 روز در شهر بوداپست مجارستان برگزار می شود.

به گزارش صدای کشتی، قرعه کشی اوزان دهگانه این مسابقات بعد از ظهر امروز برگزار شد که نتایج قرعه نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

در وزن ۵۵ کیلوگرم که با حضور ۴ کشتی گیر و به صورت دوره ای برگزار می شود، پویا دادمرز به مصاف نوگزاری تسورتسومیا دارنده مدال نقره جهان از گرجستان، مارات گاریپوف از برزیل و الدانیز عزیزلی قهرمان جهان از آذربایجان می رود.

در وزن ۶۰ کیلوگرم که ۸ شرکت کننده دارد، امیررضا ده بزرگی در دور اول به مصاف ولی زاده می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده کشتی میان کیم از کره جنوبی و سلطانگالی از قزاقستان می رود. مهدی محسن نژاد دیگر نماینده کشورمان در این وزن در آنسوی جدول در دور نخست به مصاف پریدون ابولادزه از گرجستان می رود و در صورت پیروزی در این مبارزه در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی با برنده نمایندگان الجزایر و آمریکا مصاف می دهد.

در وزن ۶۳ کیلوگرم که ۹ نفر حضور دارند، میثم دلخانی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با انس باشار از ترکیه کشتی می گیرد.

در وزن ۶۷ کیلوگرم که ۱۳ شرکت کننده دارد، محمدرضا گرایی که در بالای جدول حضور دارد در دور نخست با سلیمان نصر از تونس مبارزه می کند و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده سیلا از فرانسه و جونی ختسوریانی از گرجستان می رود. سعید اسماعیلی دیگر نماینده کشورمان که در پایین جدول حضور دارد، در دور اول با نستور آلمانزا از شیلی کشتی می گیرد و در صورت غلبه بر این حریف در دور بعد به مصاف والنتین پتیک از مولداوی می رود.

در وزن ۷۲ کیلوگرم که ۱۳ نفر حضور دارند، دانیال سهرابی در دور اول با حسرت جعفراف دارنده مدال نقره جهان از آذربایجان مبارزه می کند و در صورت پیروزی در این دیدار، در دور بعد به مصاف کریستوفر کلانی از مجارستان می رود.

در وزن ۷۷ کیلوگرم که ۱۹ نماینده دارد، محمدعلی گرایی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با روبرت فریتچ دارنده مدال نقره جهان (۷۲ کیلوگرم) از مجارستان پیکار می کند. محمدرضا مختاری دیگر نماینده کشورمان پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف پاول پوکلاویچ از کرواسی می رود. نمایندگان کشورمان در صورت پیروزی مقابل حریفان خود در مرحله نیمه نهایی رو در روی هم قرار خواهند گرفت.

در وزن ۸۲ کیلوگرم که ۸ نفر حضور دارند اشکان سعادتی فر در دور نخست با اسپنسر وودس از آمریکا کشتی می گیرد و در صورت غلبه بر این حریف، در دور بعد به مصاف برنده دیدار میان گلا بولکوادزه از گرجستان و کارلو کودریچ از کرواسی می رود.

در وزن ۸۷ کیلوگرم که ۱۸ نفر شرکت کرده اند، محمدحسین محمودی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با تورنیکه جاماشویلی از گرجستان مبارزه می کند.

در وزن ۹۷ کیلوگرم که ۱۱ نفر حضور دارند، محمدهادی ساروی در دور اول با تاماس لوای از مجارستان کشتی می گیرد و در صورت گذر از این حریف، در دور دوم به مصاف جوزف راو از آمریکا می رود. شایان حبیب زارع دیگر نماینده کشورمان پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با الکس زوکه از مجارستان پیکار می کند.

در وزن ۱۳۰ کیلوگرم که ۱۲ شرکت کننده دارد، فردین هدایتی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با برنده کشتی میان رضا کایالپ قهرمان چند دوره جهان و دارنده مدال های نقره و برنز المپیک از ترکیه و کاندلاکی از آذربایجان پیکار می کند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.