تاریخ انتشار : چهارشنبه 16 اسفند 1402 - 20:37
کد خبر : 6575

فرنگی کاران کشورمان حریفان خود را شناختند/ آغاز مسابقات جام وهبی امره از صبح فردا

فرنگی کاران کشورمان حریفان خود را شناختند/ آغاز مسابقات جام وهبی امره از صبح فردا
مراسم قرعه کشی رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام وهبی امره ترکیه عصر امروز در شهر آنتالیا برگزار شد.
به گزارش صدای کشتی و به نقل از  روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های بین المللی کشتی جام وهبی امره ترکیه روزهای ۱۷ و ۱۸ اسفندماه در شهر آنتالیا ترکیه برگزار می شود.
بر اساس برنامه این رقابت ها، مسابقات اوزان ۵۵، ۶۳، ۷۲، ۸۲، ۹۷ و ۱۳۰ کیلوگرم فردا پنج شنبه و مسابقات اوزان ۶۰، ۶۷، ۷۷ و ۸۷ کیلوگرم روز جمعه برگزار خواهد شد.
آغاز این رقابت ها از ساعت ۱۱:۳۰ به وقت ایران است و مسابقات هر وزن در همان روز پایان می یابد.
نتایج قرعه کشی نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:
در وزن ۵۵ کیلوگرم که ۱۳ کشتی گیر شرکت کرده اند، پویا دادمرز در دور نخست با آراکی میزکوکی از ژاپن پیکار می کند و در صورت غلبه بر این حریف در دور دوم به مصاف مورتابک اولو از قرقیزستان می رود. محمدهادی شعبانی نیز که در پایین جدول قرار دارد، در دور اول با برنده دیدار میان فرید از آذربایجان و ویتالی کابالویف از روسیه مصاف می دهد.
در وزن ۶۰ کیلوگرم که با حضور ۲۰ نفر برگزار می شود، مهدی محسن نژاد پس از استراحت در دور اول، در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان نمایندگان ترکیه و قزاقستان می رود. محمدمهدی غلامپور در دور اول به مصاف کشتی گیری از جمهوری آذربایجان می رود و در صورت گذر از این حریف در دور دوم با ناهیت از آذربایجان مصاف می دهد. امیررضا ده بزرگی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با حریف ترک مبارزه می کند. ده بزرگی و غلامپور تا دیدار یک چهارم نهایی به هم برخورد نمی کنند. محسن نژاد نیز تا دیدار نیمه نهایی با دیگر کشتی گیران کشورمان مبارزه نخواهد کرد.
در وزن ۶۷ کیلوگرم که ۲۲ کشتی گیر حضور دارند، سعید اسماعیلی در دور اول با ویسایتوف از روسیه کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم به مصاف نماینده کشور قرقیزستان می رود. محمد جواد رضایی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با برنده مبارزه میان کبیسپایف از قزاقستان و دیگر نماینده قزاقستانی کشتی می گیرد. دو کشتی گیر کشورمان تا دیدار فینال با هم برخورد نمی کنند.
در وزن ۷۲ کیلوگرم که ۱۲ شرکت کنند دارد، محمدرضا رستمی در دور اول با دیمیتری آداموف از روسیه پیکار می کند و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف ایمران علی اف از روسیه می رود.
در وزن ۷۷ کیلوگرم که ۲۲ نفر حضور دارند، امیر عبدی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با برنده کشتی میان امین کاویانی نژاد و مهمت جان از ترکیه کشتی می گیرد. محمدرضا مختاری در دور اول به مصاف حریفی از روسیه می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد با کشتی گیر ترکیه مصاف می دهد. مختاری تا مرحله یک چهارم نهایی با کاویانی و عبدی برخورد نمی کند. علی اسکو در دور نخست به مصاف آلتان احمت از ترکیه می رود و در صورت گذر از این حریف در دور بعد با یامادا از ژاپن پیکار می کند. اسکو در پایین جدول قرار دارد و تا دیدار فینال با نمایندگان کشورمان برخورد نمی کند.
در وزن ۸۲ کیلوگرم که ۱۲ شرکت کننده دارد، عباس مهدی زاده در دور اول با تونجای از آذربایجان کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم به مصاف حسن برک از ترکیه می رود. رسول گرمسیری در دور نخست با یونس امره باشار از ترکیه مبارزه می کند و در صورت شکست این حریف در دور بعد به مصاف ژاماشیولی از گرجستان می رود. دو نماینده کشورمان در صورت پیروزی مقابل رقبای خود در مرحله نیمه نهایی به مصاف هم خواهند رفت.
در وزن ۸۷ کیلوگرم که ۱۸ کشتی گیر حضور دارند، محمدحسین محمودی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف نماینده کشور ترکیه می رود.
در وزن ۹۷ کیلوگرم که با حضور ۲۷ کشتی گیر برگزار می شود، محمدهادی ساروی در دور نخست با دوغان از ترکیه کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر، در دور بعد به مصاف کشتی گیری از روسیه می رود. مهدی بالی در دور اول به مصاف تامسل جان از ترکیه می رود و در صورت پیروزی در این دیدار، در دور بعد به مصاف ایسکاکوف از قزاقستان می رود. دو نماینده کشورمان در صورت فینالیست شدن به مصاف هم می روند.
در وزن ۱۳۰ کیلوگرم که با حضور ۱۳ کشتی گیر برگزار می شود، فردین هدایتی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان کویی یامادا از ژاپن و علی ناجل از ترکیه می رود. امین میرزازاده که در آنسوی جدول حضور دارد در دور نخست با ویتالی شور از روسیه پیکار می کند و در صورت گذر از این حریف به مصاف بوراک از ترکیه می رود. دو نماینده کشورمان در صورت فینالیست شدن به مصاف هم می روند.
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.